Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Berzyna - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka

Grodzisk Wielkopolski(Berzyna + 23 km)

225 000 zł1 066 m² 211,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Grodzisku. Lokalizacja: grodzisk Wlkp. ul. Przylesie specyfikacja: *działka nr 4/8 Powierzchnia działki: 1 066 m2 działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Przybyszów

Przybyszów(Berzyna + 25 km)

128 000 zł1 000 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaż mieszkaniowe działki budowlane o powierzchni 10 arów, zlokalizowane na nowym osiedlu panorama w miejscowości Cegłówko. Działki położone są na wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Boszkowo

Boszkowo(Berzyna + 21 km)

120 000 zł900 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu okazja, tania działka w boszkowie - cena 120.000 zł - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający Polecamy do sprzedaży działkę o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Sława(Berzyna + 25 km)

299 000 zł10 010 m² 29,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Sławie pod działalność przemysłową. Oferta dotyczy sprzedaży działki nr 256/6 o powierzchni koło 1 ha. Nieruchomość znajduje się w Sławie w strefie przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Perzyny

Perzyny(Berzyna + 19 km)

2 300 000 zł9 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę nr 29/2 o powierzchni 9.200 m , położoną w miejscowości Perzyny, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna ogrodzona Słocin

Słocin(Berzyna + 24 km)

105 000 zł400 m² 262,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka Z domkiem letniskowym do negocjacji Zapraszamy do zapoznania się z propozycją zadbanej działki z domem letniskowym całorocznym o powierzchni 35m2. Położenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wieleń

Wieleń(Berzyna + 17 km)

175 000 zł750 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa, niezabudowana działka o numerze geodezyjnym 923/12, o powierzchni 750 m (7,5 ara), położona w malowniczej miejscowości Wieleń, gmina Przemęt, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Obra

Obra(Berzyna + 6 km)

219 000 zł1 300 m² 168,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko U nas! O nieruchomości: przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 1300m2 (w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy) pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Elżbieciny

Elżbieciny(Berzyna + 15 km)

105 000 zł900 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka budowlana 900 m Elżbieciny, gm. Rakoniewice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m , położona w spokojnej i zielonej miejscowości Elżbieciny,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wolsztyńska

Rakoniewice(Berzyna + 12 km)

118 000 zł142 m² 830,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna W centrum rakoniewic pod zabudowę mieszkaniowo-usługową Polecam na sprzedaż działkę w miejscowości Rakoniewice, w samym centrum miasta tuż przy Placu Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Berzyna

Berzyna,wielkopolskie

1 500 000 zł25 163 m² 59,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Świetna lokalizacja! - gotowy projekt budowlany z pozwoleniem za budowę hali o pow. 2 000 m kw. Działka o nr: 266/3 w gminie Wolsztyn, obręb Komorowo powierzchnia: 2,5163 ha,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij